درباره ما

حتما برای شما هم پیش اومده که برای خرید یک محصول، یا دریافت خدمات، با تعداد زیادی انتخاب، روبرو بوده اید و انتخاب از بین گزینه های موجود، برای شما سخت بوده و در آخر به صورت اتفاقی یکی از آنها را انتخاب کردید.

در این موقع معمولا افراد سعی میکنند از طریق جستجو در گوگل، موضوع مورد نظر خود را پیدا کنند. در این گونه موارد ممکن است به برخی از وب سایتهای مرتبط با آن موضوع وارد شوید، که ممکن است حتی تبلیغاتی بوده باشد و یا شما به صورت کامل مزایا و معایب آن موضوعی که به دنبال آن هستید را پیدا نکنید و یا اینکه جمع بندی کلیه نظرات مشتریان در وب سایتها مختلف برای شما دشوار باشد و در مدت زمان محدودی که قصد یافتن پاسخ خود را دارید به جواب مناسب نرسید .

روش دیگر ممکن است سوال از دوستان و آشنایان، باشد و شما موضوعی که قصد یافتن آن را دارید را مطرح کرده ولی معمولا میتوانید با تعداد کمی از پاسخها مرتبط با آن موضوع مواجه شوید چرا که اولا ممکن است همه افراد موضوع مورد نظر شما را قبلا امتحان نکرده باشند، ثانیا حتی در صورت داشتن تجربه ای از آن، ممکن است فقط با تعداد محدودی از پاسخهای مرتبط با سوال خود مواجه شوید.

با مشاهده نظرات مشتریان ، بهترین ها را انتخاب کنید

سامانه با نشان به شما کمک میکنه تا در شهر و محدوده ای که قرار دارید، و در حوزه های مختلف، برترینها و در واقع با نشان ترین ها رو با توجه به نظرات جمعی (نظرات مشتریان)، در مدت  زمان کوتاهی بشناسید تا در موقع نیاز بتونید سریعتر، و دقیقتر انتخاب های با کیفیتی داشته باشید.

ما در سامانه با نشان، تمام تلاش خودمون رو برای جمع آوری آمار برترینها از هر محصول ، خدمت و برند با توجه به نظرات مشتریان انجام خواهیم داد، تا با رعایت بیطرفی و بدور از هرگونه دخالت تبلیغات، بتونیم با نشان ها را معتبر سازیم.

لطفا شما هم برای کمک به دیگران، بهترین های محصولات، خدمات و برندها را در نظرات ثبت کنید و یا حتی اگر فیلمی در اختیار دارید، اون رو برای ما ارسال کنید.

درصورتیکه شما هم قصد معرفی موضوع خاصی در رابطه با محصولات ، خدمات، و برندها را دارید، آن را برای ما از طریق صفحه برترینها از نظر شما  و یا  تماس با ما ارسال نمایید.

خدمات سامانه بانشان برای کسب و کارها

در صورتی که دارای کسب و کار هستید و قصد دارید خدمات و محصولات خود را در شبکه جهانی اینترنت برای فارسی زبانان دنیا مطرح کرده و خود را بانشان کنید میتوانید برای اطلاع از هزینه ها و شرایط ثبت آگهی تبلیغاتی ویژه برای کسب و کار خود در سامانه بانشان به صفحه ثبت سفارش آگهی تبلیغاتی مراجعه نمایند.

ریپورتاژ آگهی

پیشنهاد متن مناسب برای ریپورتاژ آگهی

ما بر روی کلمات و عباراتی تمرکز میکنیم که باعث قرارگرفتن عنوان کسب و کار شما در صدر نتایج جستجوی گوگل خواهد شد

مشتریان کسب و کار شما میتوانند نظرات خود را در انتهای متن ریپورتاژ آگهی شما قرار دهند و بدین ترتیب برند و محصول شما، نزد مشتریان اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد. 

۳۵۰۰۰ تومان

آگهی تصویری

نمایش تصویر آگهی شما برای مشتریان بالقوه

تصویر آگهی تبلیغاتی شما برای طیف وسیعی از مشتریان بالقوه که به دنبال بهترین ها هستند نمایش داده شده و بر اعتبار کسب و کار شما افزوده میشود

آگهی شما در بهترین مکان های سایت و به صورت حامی نمایش داده خواهد شد. همچنین یک صفحه اختصاصی برای کسب و کار شما به صورت رایگان برای تاثیر گذاری بیشتر ایجاد خواهد شد.

۲۵۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ تومان

همچنین در صورت نیاز به ثبت کسب و کار خود به صورت رایگان و با صفحه اختصاصی به همراه متن دلخواه خود، به صفحه طرح ویژه کسب و کارها مراجعه نمایید. در این طرح، علاوه بر ایجاد یک صفحه برای کسب و کار، شما میتوانید برای فروشگاه خود کوپن تخفیف ایجاد کرده و به مشتریان خود در ازای ثبت نظر برای کسب و کارتان، تخفیف دهید.

با نشان کنید، معتبر سازید

ناصر اولیاء – مسئول سامانه بانشان