آگهی تبلیغاتی

در صورتی که مایل هستید آگهی تبلیغاتی کسب و کار خود را در وب سایت بانشان قرار دهید کافیست درخواست را به یکی از روشهای زیر برای ما ارسال نمایید تا آگهی شما در صفحه اصلی و یا در منوی سمت راست سایت و یا به صورت ریپورتاژ آگهی نمایش داده شود.

همچنین همراه با هر آگهی تبلیغاتی، به صورت رایگان یک صفحه اختصاصی با توضیحات کسب و کار شما ایجاد خواهد شد. توضیحات کسب و کار، میتواند توسط شما نوشته شده و برای ما ارسال شود یا میتوانید نوشتن توضیحات پیرامون کسب و کار خود را نیز به ما بسپارید.

شما میتواند لینک وب سایت و یا صفحه اینستاگرام خود را نیز در صفحه اختصاصی خود به نمایش بگذارید.  برای مشاهده جزییات بیشتر در باره صفحه اختصاصی کسب و کارها میتوانید به صفحه طرح ویژه کسب و کارها مراجعه نمایید. کلیه آگهی های تصویری به مدت یکماه در مکان مورد نظر در سامانه بانشان قرار خواهد گرفت.

در صورت رزرو آگهی از نوع ریپورتاژ آگهی، متن آگهی تبلیغاتی شما به صورت یک مطلب عادی ، مانند مقالات کنونی سایت بانشان، به صورت ویژه برای کسب و کار شما نوشته خواهد شد. و می‌توانید محصول یا خدمات خود را به جامعه‌ی مخاطبین بانشان معرفی کنید. همچنین با توجه به دائمی بودن آگهی تبلیغاتی شما در سایت بانشان، این موضوع از دید موتورهای جستجو مانند گوگل بسیار با اهمیت بوده و افراد مختلف با جستجو، پیرامون مطالب موجود در آگهی شما، میتوانند کسب و کار شما را در گوگل پیدا کرده و به مشتریان شما تبدیل شوند. 

برای مشاهده جزییات بیشتر در رابطه با ویژگی های ریپورتاژ آگهی خوب اینجا را مشاهده نمایید. سامانه بانشان شما را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنید.

ریپورتاژ آگهی

پیشنهاد متن مناسب برای ریپورتاژ آگهی

ما بر روی کلمات و عباراتی تمرکز میکنیم که باعث قرارگرفتن عنوان کسب و کار شما در صدر نتایج جستجوی گوگل خواهد شد

مشتریان کسب و کار شما میتوانند نظرات خود را در انتهای متن ریپورتاژ آگهی شما قرار دهند و بدین ترتیب برند و محصول شما، نزد مشتریان اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد. 

۳۵۰۰۰ تومان

آگهی تصویری

نمایش تصویر آگهی شما برای مشتریان بالقوه

تصویر آگهی تبلیغاتی شما برای طیف وسیعی از مشتریان بالقوه که به دنبال بهترین ها هستند نمایش داده شده و بر اعتبار کسب و کار شما افزوده میشود

آگهی شما در بهترین مکان های سایت و به صورت حامی نمایش داده خواهد شد. همچنین یک صفحه اختصاصی برای کسب و کار شما به صورت رایگان برای تاثیر گذاری بیشتر ایجاد خواهد شد.

۲۵۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ تومان

  • قیمت بسیار مناسب نسبت به اثر گذاری آگهی شما
  • امکان دریافت نظرات مشتریان پیرامون کسب و کار شما با ذکر کد فروشگاه ، توسط سامانه پیامک بانشان
  • امکان تخصیص کوپن تخفیف برای مشتریان و تخصیص هوشمند در هنگام نظرات مشتریان کسب و کار شما

در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام، قبل از ارسال درخواست، میتوانید از طریق صفحه تماس با ما ، سوالات خود را مطرح نمایید.