قوانین و مقررات

شرایط استفاده و مشاهده آگهی ها و مطالب سامانه بانشان چیست؟

هرگونه استفاده از سامانه بانشان به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. سامانه بانشان هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌ها و مطالب منتشر شده‌­ی سامانه بانشان استفاده می‌کنند:
۱ - تلاش سامانه بانشان، نشر آگهی‌ها و نظرات افراد، و همچنین مطالب با اطلاعات صحیح و درست است، اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها، نظرات کاربران و مطالب را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آنها را برعهده نمی‌گیرد.البته کلیه مطالب و نظرات ارائه شده با ذکر منبع بوده و به دور از هرگونه جانبداری ثبت خواهد شد.

۲ - مسئولیت استفاده از آگهی‌ها و مطالب این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و سامانه بانشان هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

۳- سامانه بانشان مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

۴ - مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به سامانه بانشان که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و سامانه بانشان مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

۵ - امتیاز داده شده به کسب و کارهای دارای صفحه اختصاصی از طرف کاربران بوده و نظرات نیز پس از تایید مسئول کسب و کار در صفحات اختصاصی قرار میگیرند، و مسئول کسب و کار میتواند در صورت عدم رضایت از نمایش امتیاز و یا نظرات ، موضوع را از طریق صفحه تماس با ما با سامانه بانشان مطرح نماید . همچنین سامانه بانشان هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی و تبعی و غیر مستقیم و کیفری ناشی از این امتیازات و نظرات ندارد.

۶ - محاسبه امتیاز پاسخگویی مشتری بر اساس : نظرات تایید شده : ۵ امتیاز - نظرات پاسخ داده شده و بدون تایید : ۳ امتیاز - نظرات تایید نشده و یا حذف شده ۱ امتیاز محاسبه خواهد شد و سامانه بانشان هر سه روز یکبار وضعیت نظرات را بررسی خواهد کرد و بر اساس آن امتیاز پاسخگویی به مشتری ثبت خواهد شد.

۷ - در صورت استفاده کسب و کار از سامانه هوشمند تخفیف مشتریان، اگر مشتری کد تخفیف را به همراه نظر خود ارسال نماید و مسئول کسب و کار طرف مدت سه روز پس از تاریخ ارسال مشتری نسبت به تعیین وضعیت نظر به تایید / عدم تایید/ و یا پاسخ اقدام نکند، برای رعایت حقوق مشتریان شما تخفیف مشتری قطعی شده و کد تخفیف دوم برای مشتری ارسال خواهد شد.

۸ - نظرات ثبت شده در سایت و ارسال شده به سامانه پیامک بانشان، ابتدا از لحاظ محتوای غیراخلاقی و تکراری نبودن، و غیرواقعی نبودن بررسی شده و در صورت احتمال غیرواقعی بودن نظر، سامانه بانشان یک پیامک به شماره موبایل ثبت کننده نظر ارسال خواهد کرد و کاربر باید کد ارسالی را به شماره ۵۰۰۰۴۰۳۰۰ ارسال کند تا پیامک وی تایید شود. همچنین سامانه بانشان در صورت تشخیص قطعی غیر واقعی بودن نظرات میتواند بدون اطلاع مسئول کسب و کار، پیامک را از سامانه حذف نماید.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

شراط عکس آگهی ها و مطالب ارسالی کسب و کارها چیست ؟

همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازه‌ی تصویر می‌بایست حداقل ۳۰۰*۳۰۰ و حداکثر ۶۰۰*۶۰۰ باشد و حجم آن حداکثر ۱ مگابایت باشد.

 چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای آگهی ارسالی شما صدق کند، تصویر و یا مطلب مورد نظر منتشر نخواهد شد:

۱ – تصویر آگهی بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت

۲ – تصویر آگهی غیر واقعی

۳ –  مغایرت محتوای تصویر آگهی با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی

۴- تصویری که متعلق به آگهی دیگری در سامانه بانشان باشد

۵ – تصویری که به آگهی مرتبط نباشد

۶- بیش از ۲۰٪ از محتوایِ تصویر آگهی شامل متن باشد

۷ – مغایرت متن آگهی با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه

۸ – ناقض حریم شخصی افراد

۹- هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف

۱۰- هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد

۱۱- برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای

۱۲- ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک

۱۳- فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»

۱۴- شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه

۱۵- آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج

۱۶ – معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با سامانه بانشان را دارند

۱۷- فروش دستگاه فلزیاب، گنج‌یاب، حفاری غیرمجاز یا لوازم و تجهیزات مرتبط با آن

۱۸ – آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی